Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
~gość~ napisał:
No to żeś się człowieku napocił,tylko wg.ciebie ty jesteś obiektywny nikt poza tym.Jak Nałęczów nie najdroższy to wypęź ludzi do Warszawy będą mieli drożej ci emeryci i zarbiający po 800 zł.
PO pierwsze tam nie ma żadnego planu od 2004 ,a poprzedni przewidywał także obiekty pod działalność handlową z z tym że obiekty powyżej 1100 m. kwadratowych musiały mieć dodatkowe zgody władz miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam napisał:
prostatckie łgarstwo - wędliiny są zawsze świerze i znakomite
ale z ortografią to już gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ala napisał:
nareszcie zobaczyłam w tv3 biednego skruszonego inwestora w okularkach , a gdzie ten pewny siebie amerykański buńczuczny niedźwiedż ktory zapowiadał że i tak zrobi co chce bo ma wejścia, podobnie wykorzystywanie dzieci w tvp to nie do kiońca jest okey bo ja mam czwórkę a reszta sklepikarzy pewnie pewnie setkę dzieci i może następny program zrobimy z udziałem wszystkich dzieci i płaczących żon
Następny program to należy zrobić z włascicielami wszystkich ponad 30 budowli które będzie trzeba rozebrać razem z Biedronką to wszystko dzięki PRAWORZĄDNYM i co najważniejsze nie meksykańskim a NAŁĘCZOWSKIM kupcom.Wszystkim biorącym udział w tej dyskusji WESOŁYCH SWIAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
JAK GOŚĆ WYPROCESUJE ODSZKODOWANIE TO BĘDĄ MUSIELI TEN NAŁĘCZÓW ZASTAWIĆ W BANKU
A TRZEBA JESZCZE TROCHE FORSY NA 30 POZOSTALYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ego napisał:
9Drogi Panie Inwestorze, osobiście dziwi mnie pańskie stanowisko i wszelkie zarzuty kierowane w kierunku Nałęczowskiej Spółki. Jestem właścicielem jednego ze sklepów,a zatem należę do grona kupców i bardzo mnie śmieszy Pańska wypowiedź (wynikająca z niewiedzy )na łamach dziennika,wszak zaręczam Panu ,że NSH nie zrzeszała kupców nałęczowskich. I bardzo ubolewam nad tym,że wszelkie zasługi (związane z zaprzestaniem inwestycji) są przypisywane dla NSH, a nie dla nas. Osobiście wiem ,że to my dołożyliśmy znacznie większych starań niż NSH i bez zdędnego zrzeszania. Dla sprostowania Spółka jako jedyna ( w przeciwieństwie do nas) jawnie wypowiadała swoje opinie i duży plus dla niej za odwagę. Pozdrawiam
Reczywiscie wielu ma odwage,ale co ztymi 30 budynkami do wyburzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widać słabo oglądałaś program zdarzenia bo tam pan inwestor wyrażnie mówi że z zemsty za sprawdzanie jego budowy on napisał do wojewody aby ten sprawdził inne 30 budów dookoła, widać jak wąwolnicki osadnik chce usadzić nałeczowskich inwestorów wg zasady oko za oko i 30 zębów za jednego zęba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
widać słabo oglądałaś program zdarzenia bo tam pan inwestor wyrażnie mówi że z zemsty za sprawdzanie jego budowy on napisał do wojewody aby ten sprawdził inne 30 budów dookoła, widać jak wąwolnicki osadnik chce usadzić nałeczowskich inwestorów wg zasady oko za oko i 30 zębów za jednego zęba
Dobrze,bo"kupcy"przeciez nie walczyli z Lenartowiczem tylkochodzilo im o przestrzeganie prawa,a prawo przynajmniej teoretycznie jest jedno dla wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Dobrze,bo"kupcy"przeciez nie walczyli z Lenartowiczem tylkochodzilo im o przestrzeganie prawa,a prawo przynajmniej teoretycznie jest jedno dla wszystkich.
Ciekawe czy nikt z tych walczacyh o"przestrzeganie prawa 'w tym okresie od 2004 nic przypadkiem nie wybudowal?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno na pewno można powiedzieć o obecnym burmistrzu. Jego kadencja wpłynie na nałęczowską demokrację - będziemy bardziej świadomi że jeśli czegoś sami nie zrobimy nikt nam nie pomoże. Następne wybory będą totalną sieczką wyborczą. A ciekawe czy nasz lokalny kaczor wystartuje, czy też jego deklaracje że ma dość władzy są prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszcie co chcecie dla mnie pan biedronka jak wynika z programu tv jest 30 razy większym pod.......laczem niż kupcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiec napisał:
piszcie co chcecie dla mnie pan biedronka jak wynika z programu tv jest 30 razy większym pod.......laczem niż kupcy
Czy chodzi o te 30 budynkow które są w identycznej sytuacji jak lokal inwestora? Czy o to że kupcy mogą atakować używając każdej metody,a facet który wybudował w oparciu o uzyskane od urzędników pozwolenie jeden z pierwszych porządnie wyglądający lokal/a nie szopkę / nie może domagać się tego by traktowano go tak jak innych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tadeusz napisał:
Sz.Panie Lenartowicz. Ja by się Pan zachował mając mały sklep w Nałęczowie, gdyby Panu wybudowano podobny pawilon?
kupiłbym od GS sklepw Sadurkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem mieszkańcem tych okolic i ogarnia mnie ŻAL... Nad zafajdanym losem p. Lenartowicza... Oto na małą wioske pod Nałęczowem przyjeżdża zza oceanu Amerykanin. Ma pare dolców w kieszeni, więc myśli że ma i władzę. Pamiętam przed wyborami na Burmisrza jak p. Lenartowicz przejeżdżał się swoim amerykańskim autem obklejonym plakatami z wizerunkiem p. Ćwieka. A tu UPS...! Ćwiek mu teraz zabił "ćwieka" :-) A Ci "drobni kupcy", którzy robią p. Lenartowiczowi koło pióra to zapewne KRAK & Czirmen...hihihi... Osobiście należę do grona osób, które w d... mają p. Lenartowicza i tą całą jego inwestycję. A nawet powiem, że HMWD. Myslał cwaniaczek, że wydyma wszystkich w okolicy i będzie łoił kaskę... A tu nie!!!))) PANIE LENARTOWICZU !!! NIE TĘDY DROGA !!! Daj se pan spokój z tym pawilonem handlowym- otwórz pan w tym lokalu jakąś tanc-budę... Okoliczna młodzież będzie miała gdzie się zabawić, a i "kupcy" będą spać spokojnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antek emigrant napisał:
A ja się pytam gdzie byli rodzice Lenartowicza jak zaciągał kredyt?! Wychowanie wyniesione z domu to podstawa a nie swawole budowlane. Winę za tą sytuację ponoszą rodziceeeee!!!
marny duplikat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glanz napisał:
alex, nie wiem czy jest szansa żeby stary burmistrz wrócił chyba się obraził bo wszyscy mu dokuczali a w końcu wyszło że po nim przez cztery lata tylko wielka dziura i jakieś powalone konflikty /w tym również dziura budżetowa/ to było do przewidzenia ale niech dzisiaj ci zbuntowani kupcy i inni handlarze podziękują burmistrzowi którego wybrali za obce sieciowe sklepy, a jeśli tak lubi zagraniczne sieci to może ustąpi z urzędu a my sobie sprowadzimy obcego burmistrza z anglii lub francji....bo jak zagraniczne lepsze sklepy to może i burmistrze lepsi
a po jakie licho mieli by do tej dziury zjeżdżać aż z Anglii albo Francji i męczyć się z głupim narodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Jestem mieszkańcem tych okolic i ogarnia mnie ŻAL... Nad zafajdanym losem p. Lenartowicza... Oto na małą wioske pod Nałęczowem przyjeżdża zza oceanu Amerykanin. Ma pare dolców w kieszeni, więc myśli że ma i władzę. Pamiętam przed wyborami na Burmisrza jak p. Lenartowicz przejeżdżał się swoim amerykańskim autem obklejonym plakatami z wizerunkiem p. Ćwieka. A tu UPS...! Ćwiek mu teraz zabił "ćwieka" :-) A Ci "drobni kupcy", którzy robią p. Lenartowiczowi koło pióra to zapewne KRAK & Czirmen...hihihi... Osobiście należę do grona osób, które w d... mają p. Lenartowicza i tą całą jego inwestycję. A nawet powiem, że HMWD. Myslał cwaniaczek, że wydyma wszystkich w okolicy i będzie łoił kaskę... A tu nie!!!))) PANIE LENARTOWICZU !!! NIE TĘDY DROGA !!! Daj se pan spokój z tym pawilonem handlowym- otwórz pan w tym lokalu jakąś tanc-budę... Okoliczna młodzież będzie miała gdzie się zabawić, a i "kupcy" będą spać spokojnie...
a biedota niech płaci drobnym sklepikarzom ostatni grosz za cukier po 3 zł itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Jestem mieszkańcem tych okolic i ogarnia mnie ŻAL... Nad zafajdanym losem p. Lenartowicza... Oto na małą wioske pod Nałęczowem przyjeżdża zza oceanu Amerykanin. Ma pare dolców w kieszeni, więc myśli że ma i władzę. Pamiętam przed wyborami na Burmisrza jak p. Lenartowicz przejeżdżał się swoim amerykańskim autem obklejonym plakatami z wizerunkiem p. Ćwieka. A tu UPS...! Ćwiek mu teraz zabił "ćwieka" :-) A Ci "drobni kupcy", którzy robią p. Lenartowiczowi koło pióra to zapewne KRAK & Czirmen...hihihi... Osobiście należę do grona osób, które w d... mają p. Lenartowicza i tą całą jego inwestycję. A nawet powiem, że HMWD. Myslał cwaniaczek, że wydyma wszystkich w okolicy i będzie łoił kaskę... A tu nie!!!))) PANIE LENARTOWICZU !!! NIE TĘDY DROGA !!! Daj se pan spokój z tym pawilonem handlowym- otwórz pan w tym lokalu jakąś tanc-budę... Okoliczna młodzież będzie miała gdzie się zabawić, a i "kupcy" będą spać spokojnie...
bylam w stanach gdzie pracowałam by moja rodzina mogla normalnie zyc w nałeczowie co nie znaczy ze jestem amerykanką!!!!!! gdy byly wybory mialam na samochodzie glosuje na ćwieka i co?? i nadal bym glosowala pod warunkiemze zamkna by te małe sklepiki w nałeczowie z duzymi cenami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps czy ktos ci broni wyjechac do stanow?? ale ty pewnie wizy nie dostales
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bylam w stanach gdzie pracowałam by moja rodzina mogla normalnie zyc w nałeczowie co nie znaczy ze jestem amerykanką!!!!!! gdy byly wybory mialam na samochodzie glosuje na ćwieka i co?? i nadal bym glosowala pod warunkiemze zamkna by te małe sklepiki w nałeczowie z duzymi cenami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ps czy ktos ci broni wyjechac do stanow?? ale ty pewnie wizy nie dostales
Kobieto !!! Daj se siana !!! Ćwiek Was wydymał, czy tego nie zauważasz?! Nawet w wypowiedzi w TV umywa od Was rączki i nie czuje się winny za cały ten burdel, który sam stworzył w całej gminie... Zejdź z obłoków na ziemię- tu nie Ameryka !!! Nie uwierzę, że budując ten obiekt byliście nieświadomi tego, co może się ewentualnie stać jak sprawa wypłynie na wierzch (a nuż się uda...). A tu ktoś Wam pokazał jednak miejsce w szeregu... Zachciało się Wam handlu??? Ucz sobie dzieci w szkole, a mąż niech nadal grzebie w samochodach (chociaż mizerny z niego mechanior)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta tuż, tuż... Budynek stoi pusty i niewykorzystany. "A taki miał być ładny- Amerykański"...)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goguś napisał:
Święta tuż, tuż... Budynek stoi pusty i niewykorzystany. "A taki miał być ładny- Amerykański"...)))
i 30 chałup do wyburzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...